Detské denné letné tábory 2021

Nezabudnuteľné letné tábory pre deti od 4 - 12 rokov.
 
Leto plné zábavy!
 
Prihláste na e-mail: tabor.naboso@gmail.com

Prosíme uviesť:  názov tábora, meno dieťaťa, vek, telefónny kontakt.

Včas Vám zašleme podrobnejšie informácie.

 

                                                 Cena tábora - 130,-€/dieťa,  zľava  - súrodenec 105,-€

                      

                                                                           

                                       PONUKA TÁBOROV

I.

Aktivity 

a počítače

 
12.7. - 16.7.
2021

pre deti do 12 rokov

 
Tábor inšpirovaný zná - mou spoločenskou hrou Activity, ktorá rozvíja  myslenie a predstavivosť zábavnou formou. Deti sa zdokonalia v pantomíme, neverbálnej komunikácii a kolektívnej spolupráci. Súčasťou týždňa bude priestor pre počítače. Deti sa pri nich zabávajú ale aj rozvíjajú svoje PC zručnosti. Turnaje spoločenských hier, veľa pohybových aktivít, výlet do Jump Arény, či spoločná dobrodružná výprava do prírody.

II.

EKO týždeň

plný hrdinov

19.7. - 23.7.
2021
pre deti vo veku
od 4 - 8 rokov
Staneme sa známymi super hrdinami ako Batman, Superman,Hulk, Wonderwoman, a  zážit - kovou formou sa budeme učiť žiť ekologicky. Výrobíme si eko - hrdinské oblečenie, supermanovské vtáčie búdky a hmyzí hotel. Pocestujeme v elektri - ckom Tesla aute bez šoféra a cez počítačovú edukáciu s hrou Minecraft sa dozvedia o tom, ako môžeme zabrániť vzniku Lesných požiarov. Naučíme sa spraviť domáce mydlo, voňavku či plávajúce sviečky. Navštívime  spaľovňu s       výrobou najväčšieho PET fľaškového Hulka a dosta-  neme smetiarsky šlabikár.
III.
Malý cestovateľ
kontinenty

 

9.8 - 13.8.

2021

pre deti vo veku

od 4 - 8 rokov

Zažijeme týždeň plný zaujímavostí o piatich kontinentoch. Amerika, Európa, Afrika, Austrália      aj Ázia nás budú spre -vádzať po tých naj - zaujímavejších miestach sveta. Dozvieme sa veľa    o rôznych krajinách, ich špecifikách, ich kultúre    ale i tradičných jedlách. Určite nebude chýbať Talianska pizza,  japonské sushi, americké hranolky... Krásy austrálskej prírody    a klokany nás inšpirujú pri pohybových kolekt. hrách. Americký Indiáni  a Kovboji premenia náš domček na celkom iný svet. Africké domorodé kmene nás naučia zakladať oheň         a pripravovať placky.

V.
    Remeslá       a povolania
16.8. - 20.8.
2021

pre deti vo veku

od 4 - 8 rokov

 

Náš tradičný a naj - obľúbenejší Naboso tábor nebude chýbať ani tento rok.

Osobné stretnutia so skutočnými hrdinami  hasičmi, vojakmi,  policajtmi, ale i umel - cami a inšpiratívnymi ľuďmi.

Deti si môžu  prakticky vyskúšajú viaceré povolania či remeslá, vytvoria vlastnoručné dielka a spoznajú dôležitosť ľudskej práce, remesla              a povolania pre našu spoločnosť.  

IMG_1294.jpg
1.jpg
IMG_0568.jpg